Volvo акциска понуда

 • XC90 Momentum Savile Grey

  Дознај повеќе

  Новото Volvo V40 е компактен хечбек, одлично скроен за урбаниот живот. Со агилно управување, внатрешна флексибилност и интелегентна технологија за да го олесни секојдневието, V40 е совршениот придружник за Вашето патешествие. Започнете ја авантурата со најбезбедниот компактен автомобил, со промотивен попуст до 6.000 евра.

 • XC90 Momentum Bright Silver

  Дознај повеќе

  Volvo S60 е карактеризиран со софистицирана суспензија, остро управување и динамично подесен менувач за неприкосновена возна динамика. Луксузниот ентериер и фамозната Volvo безбедност го чинат совршен сопатник за секаде. Искористете ја оваа можност за нов семеен автомобил со попуст до 10.000 евра.

 • XC60

  Дознај повеќе

  За сите патишта, за сите временски услови,Volvo XC60 е подготвен. Карактеристики, како што се погон на сите тркала, систем за помош при удолнини и нагорнини и автоматско сопирање в град, Ви помагаат во моментите кога најмногу Ви се потребни. Искористете ја оваа можност да дојдете до најпродаваниот SUV во Европа, со попуст до 12.000 евра.

 • Дознај повеќе

  Новото Volvo XC90 е едно од најнаградуваните SUV возила за 2016 година. Единственото во својата класа кое нуди комотитет за патници до 170 cm висина во третиот ред седишта. Со City Safety технологија која овозможува активно сопирање во град, погон на сите тркала и напреден дизел мотор со 8-степен автоматски менувач постанува сериозен кандидат во изборот на големи сенаменски возила. Сега достапно со попуст до 18.000 евра.